Den otevřeného sklepa

podzim ve znamení oslav a tradic

V minulosti, vždy jeden podzimní víkendový den, sklep pravidelně otevíral svá zákoutí a taje a zval všudypřítomné obdivovatele k oslavám a prohlídkám. Letos bychom rádi na tyto tradice navázali a přizvali zájemce a příznivce sklepů Arcibiskupských vín aby si 14.9.2019 udělali čas a zavítali do Kroměříže při příležitosti Dne otevřených sklepů.

Je radost vidět, že zájem o naše sklepy neutuchá. Ba naopak, je rok od roku o něco vyšší. Během celého roku za námi zavítá nemalý počet zahraničních turistů i místních „Kroměřížáků“. Ať už patříte do jedné nebo druhé skupiny, rádi Vás uvidíme. Heslem letošního Dne otevřených sklepů není jen společně oslavit jeho krásy a ochutnat vína, ale taky vzdělávat se a poznávat se navzájem. Byli bychom rádi, kdybyste vnímali sklepy nejen jako producenta vína, ale jako ucelený příběh, jako historický symbol úzce spjatý s městem Kroměříž. Jako příběh nevelké, leč poctivé skupiny lidí, kteří jsou zapálení do své práce, dělají ji s nadšením a vkládají do ní kus svého „JÁ“.

A tak Vás, naše příznivce, zveme v sobotu 14.9.2019 od 10:00 do 20:00 hodin do našich krásných sklepů v Kroměříži. Dveře Vám budou otevřené a něco málo připravené. Máte-li rádi víno, jídlo a veselou cimbálovou muziku, nebudete zklamaní.

Informace ke Dni otevřených dveří ZDE

Sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email